مشاوره و سفارش

دبه پلاستیکی ۳ خط

دبه های پلاستیکی ۳ خط به صورت عمده در بازارهای خرید پخش می شوند که می توان انواعی از این دبه ها را در مغازه ها مشاهده کرد.
دبه های پلاستیکی ۳ خطی از نوع جدید دبه ها به حساب می آیند که دارای خط هایی بر روی این دبه ها کشیده شده است این دبه ها به صورت عمده در سطح بازارها پخش می شوند این دبه ها در سراسر ایران مورد استفاده در خانه ها و مکان های دیگر قرار می گیرند و فروش بالایی دارند.

بشکه

کیفیت بشکه های تولیدی بدلیل استفاده از مواد اولیه مخصوص این نوع بسته بندی برای مواد شیمیایی، غذایی و دارویی در حد ایده ال قرار دارد. انتخاب مواد اولیه بکارفته در ساخت بشکه ها با مشتری است، بدین منظور بشکه های ساخته شده از مواد درجه یک(وارداتی)، مواد ایرانی و مواد بازیافتی تفکیک شده تا مشتری بنا به نیاز خود و حساسیت بسته بندی انتخاب های گسترده تری داشته باشد. استفاده از طوقه و قفل گالوانیزه(کلیپس) باعث ایزولاسیون درب بشکه شده و مانع از ورود و خروج گرد و خاک، آب، هوا می شود.

دبه پلاستیکی

دبه های پلاستیکی در جدیدترین طرح ها و رنگ های متنوع روانه بازارهای ایرانی می شوند این دبه ها در سایزهای مختلفی توسط کارخانه های شهر اصفهان تولید و به فروش می رسند که از لحاظ قیمت مقطوع بوده و کیفیت های بی نظیری دارند این دبه ها به نقاط مختلف ایران فرستاده شده و فروش فوق العاده دارند. بیشتر دبه های پلاستیکی که در تولیدی های ایرانی تولید شده اند و اکثر در مدل های ساده، دو خط و غیره با استفاده از پلاستیک فشرده تهیه شده اند این دبه ها در نمایندگی هایی که در سطح شهرها اخذ گردیده اند به مشتریان عرضه می شوند و به صورت انبوه به سایر نقاط فرستاده می شوند.

لیست کامل قیمت محصولات

[table “” not found /]

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی … ، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع دبه پلاستیکی آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه نام برند شما

نام مدیر مجموعه